W celu optymalizacji działania naszego serwisu, strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Szkoła Letnia PKN ICOMOS Przemyśl-Krasiczyn 28-31 sierpnia 2017 r.

Tematem wiodącym tegorocznej Szkoły letniej ICOMOS, która odbędzie się na terenie gmin Związku Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl jest "Ochrona, konserwacja, rewaloryzacja architektury obronnej".

W spotkaniach wezmą udział przedstawiciele służb konserwatorskich, samorządowcy ze Związku Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl, badacze, konserwatorzy i społecznicy działający w Przemyślu i w regionie. Aktywny udział wezmą także zaproszeni specjaliści z PKN ICOMOS.

W trakcie szkoleń uczestnicy będą mieli okazje zapoznać się z projektem zagospodarowania turystycznego Twierdzy Przemyśl, który został zrealizowany przez Związek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemyśl ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Więcej informacji dotyczących Szkoły Letniej ICOMOS można znaleźć pod linkiem:

http://www.icomos-poland.org/szkola-letnia-pkn-icomos/189-szkola-letnia-pkn-icomos-przemysl-krasiczyn-28-sierpnia-31-wrzesnia-2017.html

 

 

Kalendarz

Video